2022. gada 14. martā, Rīgā

Paziņojums par uzņēmuma nosaukuma maiņu

Godātie sadarbības partneri!

Ar prieku vēlamies paziņot, ka pēdējo mēnešu darbs pie uzņēmuma komunikācijas koncepta stratēģiskās attīstības ir noslēdzies un sākam to ieviest ikdienā. Esam spēruši pirmo, redzamāko soli, veicot uzņēmuma nosaukuma maiņu no SIA “RUSVI” uz WOOD POINT SIA.

Uzņēmuma nosaukums mainīts no SIA "RUSVI" uz WOOD POINT SIA. Šis lēmums stājās spēkā 2022. gada 11. martā.

Wood – mēs esam jebkādu koka izcelsmes materiālu profesionāļi ar ilgstošu pieredzi un zināšanām par kokmateriāliem un visā, kas ar tiem saistīts.

Point – mēs nodrošinām pilnu preču un pakalpojumu aprites kompleksu – imports, eksports, tirdzniecība, konsultācijas.

WOOD POINT SIA – visplašākā spektra pakalpojumi kokmateriālu tirgū. Esam plātņu materiālu eksperti – piedāvājam saplāksni un tā produktus, citu koku sugu saplākšņa produktus, OSB3 plātnes, dažāda blīvuma kokšķiedru un kokskaidu plātnes. Veicam materiālu piegādi privātpersonām, lielākiem un mazākiem uzņēmumiem gan Latvijā, gan Eiropā un ārpus tās. Piedāvājam dažādus risinājumus plātņu izmantošanai, veicam lokšņu piezāģēšanas pakalpojumus, komplektējam materiālus dažāda apjoma un sarežģītības pakāpes projektiem.

Svarīgi ir tas, ka mainās tikai nosaukums, – uzņēmuma rekvizīti, darbības profils un pakalpojumu klāsts paliek iepriekšējais. Bankas konta rekvizīti, reģistrācijas numurs, juridiskā un veikalu adreses, darbinieku un uzņēmuma tālruņi paliek nemainīgi. Noslēgtie sadarbības līgumi un to nosacījumi paliek spēkā. Nosaukuma maiņa apliecina uzņēmuma attīstības briedumu un virzību uz dalības intensifikāciju starprtautiskajos tirgos.

Līdz ar nosaukuma maiņu tuvākajos mēnešos pakāpeniski tiks pilnveidota uzņēmuma vizuālā identitāte, mājaslapa, kā arī turpināsim strādāt pie tā, lai mūsu sadarbība ar klientiem kļūtu vēl ērtāka, ātrāka un efektīvāka!

Lūdzam turpmāk visos dokumentos, maksājumos un korespondences sūtījumos izmantot jauno uzņēmuma WOOD POINT SIA nosaukumu:

WOOD POINT SIA

· Reģ. Nr: 40103140977
· PVN reģ. Nr: LV40103140977
· Juridiskā adrese: Vējstūru iela 39, Rīga, LV1063, Latvija
· Veikalu adreses: Vējstūru iela 39, Rīga un Aizputes iela 2B, Rīga
· A/S SEB Banka, konta Nr.: LV13 UNLA 0003 0134 67367

Veiksmīgu attīstību vēlot,

Ar cieņu, Ņina Ruskule

WOOD POINT SIA Valdes locekle


---

WOOD POINT SIA kopš 2000. gada nodarbojas ar koka plātņu materiālu tirdzniecību - saplāksnis, saplākšņa atgriezumi, OSB, preskartons u.c.
Jūs varat iepazīties ar finiera saplākšņa šķirām un veidiem sadaļā FINIERA ŠĶIRAS.

Mēs piedāvājam ļoti plašu SAPLĀKŠŅA STANDARTLOKŠŅU un to ATGRIEZUMU sortimentu, kurus ļoti plaši izmanto celtniecības darbos, mēbeļu ražošanā un citos saimniecības darbos.
Precīzāk iepazīties ar finiera atgriezumu sortimentu, apskatīt pieejamus biezumus, izmērus, šķiras un daudzumu Jūs varat sadaļā – FINIERA ATGRIEZUM.

WOOD POINT SIA piedāvā piezāģēšanas pakalpojumus un materiāla piegādi visā Latvijā.

Ja Jums neder piedāvātā materiāla izmērs vai Jums ir nepieciešamas konkrētas detaļas, tad mēs varam viegli atrisināt šo uzdevumu.
Zāģēšanas pakalpojumu izcenojums sākot no 1.00-1.20 EUR/tek. metrs un ir atkarīgs no materiāla biezuma, apjoma uz pasūtījuma sarežģītības.

Piegādes noteikumi un cena tiek aprunāti individuāli katram pasūtījumam.

Ja Jums rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar mums un mēs sniegsim atbildi uz Jūsu jautājumiem.